Як розвязати задачу: Читальний зал має розміри 10м×5м×3м.На скільки мість розрахований читальний

зал,якщо на одну особу потрібно 5м3 повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофейчик Катюша.
Ну найдём объём зала высота на широту на длину = 10*5*3= 150 м3
150м3/ 5м3 = 30 . На 30 человек