За три дні читальний зал відвідало 900 читачів. Першого дня кількість читачів становила 1/3 всіх

читачів. Другого-на 90 осіб менше,ніж першого. Скільки читачів відвідало читальний зал третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Буракова Татьяна.

1 день-1/3 от всех(900)=300 читателей
2 день-меньше чем в первый на 90,т.е. 300(1 день) - 90= 210
3 день - 900(все кол-во) - 300(1 день) -210(2 день)=390 читателей

Отвечает Маюк Даниил.

900-900/3-(900/3-60)=900-300-(300-60)=600-240=360(ч.)
Відповідь:третього дня читальний зал відвідало 360читачів.