Срочно! Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина 80% довжини. Знайдіть периметр і площу

прямокутника. Розв'язання і відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1)80см-100%

х см - 80%

х=80×80:100=64(см)ширина

2) Р=(80+64)×2=288(см)периметр

3) S= 84×64=5376(см^2) площа

Отвечает Иванищева Мария.

Ответ:

80см_100%

х см_ 80%

ширина 64 см

Р=2*(80+64)=144см

S=80*64=5120см кв.

Пошаговое объяснение: