Сторони прямокутника відносятся як 5:3, а його периметр дорівнює 15,6 см. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=15,6

a=5x

b=3x

P=2(a+b)=15,6

2(5x+3x)=15,6

10x+6x=15,6

x=15,6/16

S=a*b

S=5*(15,6/16)*3*(15,6/16)