3. Есепті шығар. а) Бірінші вагонда 17 бала келе жатыр. Бұл барлық жолаушылардың үштен бір

бөлігін құрайды. Екінші вагондағы жолаушылардың бірінші вагондағы жолаушылардан 13-і кем. Екі вагонда барлығы неше жолаушы келе жатыр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Салманова Майя.

Ответ:17×3=51

51-13=38

38+51=89

Пошаговое объяснение: