Математика по казаскому жол жөндеушілер ұзындығы 80 км жол жөндеуге тиіс.Бірінші күні олар жолдың

бестен бір бөлігін,ал екінші күні төрттен бір бөлігін жөндеді.Жолаушылар екі күнде неше километр жол жөндеді?Әлі жөнделмеген неше километр жол қалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Касымов Улугбек.

80÷5=16 80÷4=20 20+16=36 80-36=44
36 бірінші сұрактың жауабы
44 екішісінікі