Ширина прямокутника дорівнює 15 см, що становить 80% довжини. Знайдіть периметр прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Николай.

Ответ:

67,5

Пошаговое объяснение:

15-80%

х-100%

х=15*100/80=18.75

Р=2*(15+18.75)=67,5