Відстань між Житомиром і Черкасами становить 320 км. Їз цих міст одночасно виїхали два автомобілі

назустріч один одному і зустрілися через 2 години . Знайдіть швидкість другого автомобіля , якщо швидкість першого - 85 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Визна Кристина.

Ответ:

75 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го автомобиля, км/ч.

2(85+x)=320

85+x=320/2

x=160-85=75 км/ч