сторони чотирикутника пропорційні числам 4:5:7:8. Знайдіть довжини сторін якщо периметр дорівнюе

240 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Артём.

Ответ:4х+5х+7х+8х=240

24х=240

х=10см

отже 1-ша сторона дорівнює 4×10=40см, друга 5×10=50 см, третя 7×10=70 см та четверта 8×10= 80 см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Агеев Станислав.

Нехай x - коефіцієнт пропорційності. Тоді сторони чотирикутника дорівнюють 4x ,5x,7x,8x. Знаючи , що периметр дорівнює 240 см , маємо рівняння.4x+5x+7x+8x=240.

24x=240

x=240:24.

x=10.

Отже, сторони чотирикутника дорівнюють 4*x=40 см , 5*x=50 см,7* x=70см, 8*x=80 см.

Відповідь:40см,50см,70см,80см.

Пошаговое объяснение: