знайдіть довжини сторіни чотирикутника ,якщо вони пропорційні числам 1,2,2 і 3,а периметр

чотирикутника дорівнює 19,2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Колян.

Ответ:

2,4 см     4,8 см   4,8 см   7,2 см

Пошаговое объяснение:

Нехай сторони чотирикутника дорівнюють х, 2х, 2х та 3х см. Тоді за умовою:

х+2х+2х+3х=19,2

8х=19,2

х=2,4

Сторони трикутника:  2,4 см;   2*2,4=4,8 см; 4,8 см;  3*3,2=7,2 см

Отвечает Щербакова Вика.

Візьмемо х як коефіцієнт пропорції . Тоді 1х + 2х + 2х + 3х = 19,2

8х = 19,2

x = 2,4 сантиметри

Сторони чотирикутника дорівнюють 2,4; 4,8; 4,8; 7,2 сантиметрів