у магазині було40 кг крупів. до обіду продали 8 частину крупів. скількикілограмів крупів залишилося

продат

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Ответ:

1)40:8*1=5 (кг) крупів продали до обіду

2) 40-5=35(кг) крупів залишилося продати

Пошаговое объяснение: