Власна швидкість катера 19,8 км/год, а швидкість течії річки 2,1 км/год. Яку відстань подолає

катер, рухаючись 3 год за течією річки? ПОМОГИТЕ плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)19,8+2,1=21.9(км/год) швидкість катера за течією

2)21.9*3=65.7(км) подолає