Довжина прямокутника дорівнює 90 см,а ширина становить 60% довжини.Знайдіть площу і периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

90:100*60=54 см- ширина

P=(90+54)*2=288 см - периметр

S=90*54=4860 см² - площадь