Знайдіть усі натуральні значення а при яких дріб 32/5а +12​


Ответы на вопрос

Отвечает Куркова Юлия.

Ответ:

а=16/30

Пошаговое объяснение:

32/5а+12

32/5а=-12

а=32/5:(-12)

а=32/5*1/12

а=32/60

а=16/30