У саду Барвінка айстри, гладіолуси та жоржини. айстри становили 60% усіх квітів, гладіолуси- 40%

кількості айстр, а жоржин було 32 квітки. скільки айстр росло в саду? Треба скласти умову задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Даражадин Әсет.

Ответ:

60÷100×40=24%-глад.

100-60-24=16%-жорж.

32×100÷16=200- всіх

200÷100×60=120 айстр

Пошаговое объяснение: