У саду Барвінка айстри, гладіолуси та жоржини. айстри становили 60% усіх квітів, гладіолуси- 40%

кількості айстр, а жоржин було 32 квітки. скільки айстр росло в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Наташа.
60*0,4=24% становили гладіолуси
100-60-24=16% становили жоржини
32:0,16=200 квітів в саду
200*0,6=120 айстр
=============================