У саду Барвінка росли айстри, гладіолуси та жоржини. Айстри - 60 % усіх квітів, гладіолуси - 40%

кількості айстр, жоржини - 32 квітки. Скільки айстр було в саду Барвника?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповал Дарья.
Прекрасный сад
РЕШЕНИЕ
Астр - 60% = 0,6 от всех - дано
1) Гладиолусы = 40%*60% = 0,4*0,6 = 0,24 = 24%
Остальные - жоржини (КАКИЕ на русском)
2) Ж = 100 - 60 - 24 = 16% - остальные = 32 шт
3)  ВСЕГО =  32 : 16% = 32 :0,16 = 200 шт - всего
4) 200 * 60% = 200*0,60 = 120 шт - астр - ОТВЕТ
Дополнительно
Гладиолусов = 200 * 24% = 48 шт
И всего
120 + 48 +32 = 200 - правильно