Знайдіть різницю арифметичної прогресії (an) якщо а1=-2 а2=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнирюк Дима.

Ответ:

d = a2 - a1

d =  - 5 - ( - 2) =  - 5 + 2 =  - 3