У класі навчається 16 дівчат і 14 хлопців.Один учень запізнився на перший урок.Яка ймовірність,що

це був хлопець?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.

Ответ:

Ймовірність того, що запізнився хлопець, становить 7/15

Пошаговое объяснение:

У класі навчається 16 дівчат і 14 хлопців.Один учень запізнився на перший урок.Яка ймовірність,що це був хлопець?​

  • Ймовірність появи події A обчислюється за формулою:

\boxed{\bf P(A)=\frac{m}{n} }

Де n – загальне число випадків; m – число випадків, сприятливих події A.

Розв'язання

Загальне число рівносильних подій рівне кількості учнів:

n = 16 + 14 = 30

Щоб обчислити ймовірність того, що запізнився хлопець, потрібно поділити кількість хлопців (m=14) на загальну кількість учнів у класі (n=30):

P(A)=\dfrac{14}{30}=\bf \dfrac{7}{15}

#SPJ1