Записати вираз та знайти його значення . Зменшуване 432, відємник є добутком чисел 14 і 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Гизатуллина Диана.

Ответ:

390

Пошаговое объяснение:

432 - 14x3 = 432 - 42 = 390