Знайдить число якщо 5% доривнюе 25


Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Миша.

Ответ:

Ми знаємо що 5% = 25

100% = ?

100% : 5% = 20

Отже число в 20 разів більше

25 * 20 = 500

Пошаговое объяснение:

Отвечает Балабушевич Евгений.

Ответ:

100% -х

5% - 25

Х×5 = 25×100

х = 2500:5

х= 500