Х+2у=11 9х+15у=16 теңдеулер жүйесін алмастыру арқылы шешіңіздер?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пидопрыгора Илья.

Ответ:

x= -44*1/3

y=83/3 = 27*2/3

Пошаговое объяснение:

x = 11-2y;

9(11-2y)+15y=16

99-18y+15y=16

-3y=-83

y=83/3

x=11-2*(83/3) = 11 - 166/3 = 11 - 55*1/3= -44*1/3