2. Теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешіңіз: х-у=2 2х+3у=-1 [4]


Ответы на вопрос

Отвечает Верченко Алена.

Пошаговое объяснение:

x-y=2             x=2+y            

2x+3y=-1        2x+3y=-1      

2(2+y)+3y=-1

4+2y+3y=-1

4+5y=-1

5y=-1-5

5y=-6

y=-1.2