Спростіть вираз і обчисліть його значення: 0,5(1,6x-6,4y)-2,4(1,5x+y), якщо x=3;y=-4,5 (відповідь

записати через крапку з комою: спочатку вираз, який спростили, а потім значення). СРОООЧНОООООО!!!! І ПРАВИЛЬНООООО!!!!! Будь ласкааааа!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимжанова Мерей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5(1.6х-6,4у)-2,4(1,5х+у)

Якщо х=3

У= - 4,5

0,5(1,6×3-6,4×(-4,5))-2,4(1,5×3+(-4,5))

0,5(4,8-28,8)-2,4(4,5+(-4,5))=

=0,5×(-33,6)-2,4 =-16,8-2,4=-19,2