Ширина прямокутника 24 см, а довжина становить 8/3 ширини. Обчисли периметр і площу цього

прямокутника. Відповідь записати так: через кому, спочатку периметр (просто число, без одиниць вимірювання) потім поставити крапку з комою і записати площу помогите срочно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаргаровский Миша.

Ответ:

24÷8=3

3×3=6 это обчисли периметр і площу цього прямокутника

Отвечает Шишкина Анжелика.

Ответ:

24:8=3

3*3=6Пошаговое объяснение: