У Петра і Василя було порівну грошей. Коли Петро витратив на купівлю книжок 44 грн., а Василь –

20 грн., то у Василя залишилося грошей у 5 разів більше, ніж у Петра. Скільки грошей було в кожного з них спочатку?  

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

залишилось у Петра х

залишилось у Василя 5х

було у Петра х+44

було у Василя 5х+20

складемо рівняння

5х+20=х+44

5х-х=44-20

4х=24

х=24:4

х=6 грн залишилось у Петра

6*5=30 грн залишилось у Василя

30+20=50 грн було у кожного спочатку