автомобіль проїхав 3 год зі швидкістю 75,1 км/год і 2 год зі швидкістю 69,8 км/год. Знайди його

середню швидкість на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Илья.

Ответ:

72,98 км/год

Пошаговое объяснение:

75,1 * 3= 225,3 (км)

69,8 * 2 = 139,6 (км)

225,3 + 139,6 = 364,9 (км) пройдений шлях

3+2=5 (год) витрачений час

364,9 : 5 = 72,98 (км/год) середня швидкість