Юрій викопує щогодини 3 м траншеї,а Іван на 2 м більше .чкільки метрів трвншеї викопують Юрій і

Іван за 4 години,працюючі разом

Ответы на вопрос

Отвечает Пожильцова Анастасия.

Ответ:

32м за 4 години викопають вони разом

Пошаговое объяснение:

3+2=5 - скільки копає Іван

3×4=12- Юрій за 4 години

5×4=20-Іван за 4 год.

12+20=32 метри

Отвечает Добрых Данил.

Ответ:

   12

Пошаговое объяснение: