» 2) за годину 1 робітник викопує 2 м траншеї. Скільки метрів траншеї викопають 5 робітників за 3

години за тієї самоїпродуктивності праці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусихин Игорь.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

1. 2*5=10(м)- вириють 5 рабітників за 1 год

2. 10*3= 30(м)