одна друкарка може надрукувати 48 сторінок рукопису за три год а друга за 6 год за який час вони

надрукують цей рукопис якщо працюватимуть разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Омар Сейлхан.

1) 48:3=16 (с.) - сторінок надрукує перша друкарка за одну годину.

2) 48:6=8 (с.) - сторінок надрукує друга друкарка за одну годину.

3) 16+8=24 (с.) - сторінок надрукують обидві друкарки за одну годину.

4) 48:24=2 (год)

Отвечает Румянцев Алик.

1/(1/3+1/6)=2

......................