3. Трьом друкаркам доручили передрукувати рукопис книжки. Перша 4,9 друкарка передрукувала всього

рукопису, друга -1,3 всього рукопису, а третя решту 60 сторінок. Скільки сторінок було в рукописі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кесс Алина.

Пошаговое объяснение:

Вся рукопись = х страниц

1 принтер = 4/9х страниц

2 принтер = 1/3х страниц

3 принтер = 60 страниц

4/9х + 1/3х + 60 = х

4/9х + 3/9х + 60 = х

7/9х + 60 = х

7/9х - х = -60

-2/9х = -60

х = -60 : (-2/9)

х = -60 * (-9/2)

х = -30 * (-9/1)

х = 270/1

х = 270

Вся рукопись = (х) = 270 страниц