Три друкарки надрукували 360 сторінок. Перша друкарка виконала 2/9 роботи, друга 7/18 роботи, а

третя решту. Скільки мторінок надрукувала третя друкарка? РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА (2/9, 7/18 в дробях)

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.
1)360/9*2=80(с)-надрукувала перша друкарка;
2)360/18*7=140(с) надрукувала друга  друкарка;
3)360-80-40=240(с) надрукувала третя 
Отвечает Шевцов Вова.
360:9·2=80 стр ---перша друкарка
360:18·7=210 стр--друга друкарка
360-210-80=130 стр --третя друкара