Перша друкарка може надрукувати весь рукопис за 12 днів, що на 2 дні більше, ніж надрукує друга, і

на 3 дні менше, ніж третя. За скільки днів друкарки надрукують цей рукопис, працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Антошин Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 - 2 = 10 (днів) - потрібно другий друкарці

2) 10 * 1,1/2 = 15 (днів) - потрібно третій машиністці

3) 1 : 12 = 1/12 (частина) - продуктивність першої друкарки за один день

4) 1: 10 = 1/10 (частина) - продуктивність другої друкарки за один день

5) 1: 15 = 1/15 (частина) - продуктивність третьої друкарки за один день

6) 1/12 + 1/10 + 1/15 = 1/4 (частина) - загальна продуктивність за один день

7) візьмемо всю раю за 1, або 4/4, тоді:

4/4 : 1/4 = 4/4 * 4/1 = 4/1 = 4 (дня) - потрібно для рботи

Відповідь: три друкарки виконають роботу за 4 дні.