Знайти 1/10 ваід 1 години 1/3 від 1 год 1/2від 1 доби 1/3 від 1 доби 1/2 від 1ц 1/5 від 1 дм 1/5

івід 1 год 1/4 від 1 год 1/4 ваід 1доби 1/6 від 1 доби 1/2від 1дм 1/4 від 1 м

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/10 = 6хв

1/3 = 20 хв

1/2 = 12 годин

1/3 = 8 годин

1/5 від год = 12 хв

1/4 від год = 15 хв

1/4 від доби = 6 годин

1/6 від доби = 4 години