СРОЧНО!!! знайдіть довжину кола, якщо діаметр дорівнює 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

D=\frac{2}{3} - діаметр

\pi =3,14 - число пі

C=\pi D=\pi *\frac{2}{3} =\frac{2}{3} \pi=\frac{2}{3} *3,14=\frac{6,28}{3} =\frac{628}{300} =2\frac{28}{300} =2\frac{7}{75} - довжина кола