Розвяжи задачу. Зріст Листоноші Пічкіна дорівнює 1.75 м ,Дяді федора 1.48 м, а його тата та мами

1.92 м і 1.61 м .Знайди їх середній зріст.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапунова Василиса.

1)1.75+1.48+1.92+1.61=6.76 (М)

2)6.76/4=1.69 (М)

Відповідь: їх середній зріст 1.69м