Периметр прямокутної ділянки - 684м, а ширина - 144м. Знайди площу цієї ділянки. Помогите делаю кр


Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Антон.

Ответ:

684:2=342

342-144=198

длина-198см

првоерка:

P=(198+144)*2=684см