Тіктөртбұрышты паралелепипедтің, текшенің жақтары болып табылатын фигураларды ата. Мына қораптың

бүйір қабырғаларының ауданын тап. Қорапты орау үшін қанша қағаз қажет? Қорапты күлтемей екі рет байлау үшін қанша метр таспа қажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

40 паракша

Пошаговое объяснение:

  • S=10*10=100cm P=4*a=4*10=40
Отвечает Рожкова Лена.

Ответ: менің ойымша төртбұрыш жəне шаршы

Пошаговое объяснение:

Нақты жауабын білмедім