Қызыл және көк таспаларды бірдей бағамен сатып алды. Бұл таспаларға 1800 теңге төленді. Қызыл таспа

5 метр, көк таспа 4 метр болды. Қызыл таспа үшін қанша ақша төленді, ал көк үшін қанша ақша төленді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Доржиев Тумэн.

Ответ:

Қызыл таспа:1000

Көк таспа:800

Пошаговое объяснение:

5+4=9

1800:9=200

200×5=1000

200×4=800

Отвечает Ванеева Анна.

Ответ:

Шешуі:1800/2=900

Жауабы:қызыл таспаға 900,

Ал көк таспаға 900 тг төленді.