Әжей саяжайға отырғызу үшін бағалары бірдей 15 өрік көшетін және 23 алма көшетін сатып алды. Олар

үшін барлығы 4560 ақша төленді. Көшеттердің әрбір түріне қанша ақша төленді

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Александр.

4560/(15+23)=4560/38=120 стоит один саженец
15*120=1800 заплатила бабушка за 15 саженцев абрикоса
23*120=2760 заплатила бабушка за 23 саженца яблони