Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо його висота дорівнює 20см, ширина становить 3/5

висоти,а довжина 150% ширини

Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Пошаговое объяснение:

20÷5×3=12см "ширина"

12÷100×150=18см "довжина"

3

12×18×20=4320см

Отвечает Бельчегешев Паша.

Ответ:

высота h=20, ширина w = 20x3/5=12, длина l =1,5w=18, объём V=lwh=4320 см³

Пошаговое объяснение: