Для оформлення залу купили 36 повітряних кульок. Жовті кульки становили 1/3 всіх кульок. Зелені -

1/4 всіх кульок. А білі - решту. Скільки білих кульок купили для оформлення залу? Розв'яжи по діях з поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзалиева Гюльшан.

Ответ:

1)36÷3=12

2)36÷4=9

3)12+9=21

4)36-21=15

Відповідь: жовтих кульок було 12, зелених було 9, а білих було 15

Пошаговое объяснение:

Отвечает Soldatenkova Anastasia.

Ответ:жовті кульки - 12шт, зелені - 9 шт, білі - 15 шт.

Пошаговое объяснение:

1)Щоб дізнатися скільки ж усього було жовтих кульок, нам потрібно 36:3=12(шт)-це третя частина(1/3) від загальної кількості кульок.

2)Шоб дізнатися скільки зелених кульок, потрібно 36:4(так як це 4 частина від загальної кількості (1/4))=9 (шт).

3) Щоб дізнатися скільки білих(а це мабуть найлегша частина) потрібно від загальної кількості кульок відняти кількість жовтих та зелених, тобто:

36-12-9=15(шт)

Сподіваюсь, що допомогла, бажаю успіхів у розв'язуванні задач.))❤️