У маленькі бідони розлили по 3 л молока у кожний,а в 2 великі по 34 л у кожний.Усього розлили 86 л

молока.Скільки було маленьких бідонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Вінтоняк Таня.

Ответ:6

Пошаговое объяснение:

2*34=68

84-68=18

18:3=6

Отвечает Назарова Маргарита.

1)34*2=68

2)86-68=18

3)18:3=6

Відповідь:6 маленькіх бідонів