Здравствуйте! Помогите пожалуйста решить!! 1. °Скільки хвилин у 3 год? °У скільки разів 900

більше за 30? ° До добутку чисел 24 і 6 додай 320. 2.Розв'яжи рівняння ° X×4=35+29 °90-×=18×4 ° X:(12-4)=24 3. Задача У Києві о 12 год 15 хв дня почав іти дощ. Скільки часу продовжувались опади, якщо сонячна погода настала о 14 годині? 4.Задача 35 л молока розлили порівну в 5 бідонів. В 1 глек вміщується на 4 л молока менше, ніж в 1 бідон. Скільки потрібно глеків, щоб розлили 18 л молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобовская Анна.

Відповідь:

1.

180 хв.

У 30 р.

464

2.

х × 4 = 35 + 29

4х = 64/:4

х = 16

3.

14 год. = 840 хв.

12 год. 15 хв. = 735 хв.

840 - 735 = 105 (хв.) = 1 год. 45 хв.

Відповідь: 1 год. 45 хв. продовжувалися опади.

Покрокове пояснення: