На заводі 720 л соняшникової олії розлили в бідони по 16 л і 494 л рапсової олії-у бідони по 19

літрів. Скільки всього бідонів використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Алёна.

Ответ:

71

Пошаговое объяснение720:16=45,494:19=26,45+26=71

Отвечает Булкин Антон.

Ответ:

71 бидон

Пошаговое объяснение:

1) 720 : 16 = 45 (бидонов) - с подсолнечным маслом

2) 494 : 19 = 26 (бидонов) - с рапсовым маслом

3) 45 + 26 = 71 (бидон) - использовали всего