Після перегонки нафти отримують 30% гасу. Скільки гасу отримують з 24 т нафти? Допоможіть

будь-ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Московская Софья.

Пропорция: 24 т нефти - 100%

                      х т газа - 30%

х = 24 · 30 : 100 = 720 : 100 = 7,2 (т) - столько газа получат.

Или так: 24 · 0,3 = 7,2.

Вiдповiдь: 7,2 т гасу.