Поле трикутної фформи має периметр 1480м. Одна сторона дорівнює 520м, а друга на 200м менше.

Обчисли третю сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазорищак Алина.

Ответ:

200 метрів

Пошаговое объяснение:

1480-520=960 (м) - 1 сторона

520-200=320 (м) - 2 сторона

960+320=1280 (м) - 1 і 2 сторона разом

1480-1280=200 (м) - 3 сторона

Отвечает DELETED.

Відповідь:

640 см.третя сторона трикутника

Покрокове пояснення:

1.520-200=320(см)-2 сторона трикутника

2.1480-520-320=640(см)-3 сторона трикутника