Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіків функції у=3х+7 і у=-6х-2


Ответы на вопрос

Отвечает Mukhamedzhanova Alina.

у=3х+7 ¡ у=-6х-2

3х+7=-6х-2

3х+6х=-2-7

9х=-9

х=-1

у=3(-1)+7=4

Точка перетину (-1;4)