- Заміни зірочки такими цифрами, щоб число 4*3*ділилося і на 3, і на 10.


Ответы на вопрос

Отвечает Gurova Katya.

Ответ:

1 та 5

Пошаговое объяснение:

4 × 1 × 3 × 5 = 60/3=20,  60/10=6