4магазини за 8днів подолали 640кг яблук. Скільки кілограмів яблук продасть один магазин на 5днів


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Арина.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

Всього: k = 4 магазини

n = 8 днів

m = 640 кг

n2 = 5 днів

m1 - ? кг

Розв'язання

За умовою 4 магазини за 8 днів продають 640 кг, тоді:

m2 = \frac{m}{k} = \frac{640}{4} = 160 кг яблук продає один магазин за 8 днів.

Тепер дізнаємось скільки він продасть за 5 днів, тому треба 160 поділити на 8 днів, це буде скільки продав за 1 день і помножимо на 5.

m1 = \frac{m2*n2}{n} = \frac{160*5}{8} = 100 кг яблук один магазин продасть за 5 днів